system
prezentacja 3D,
bezpieczna transakcja,
wsprarcie na każdym etapie!

PREZENTACJA W 3D

Wirtualny spacer to idealny sposób na poznanie oferty - od otoczenia, przez części wspólne po poszczególne mieszkania z propozycjami aranżacji wnętrz wykończonych w systemie FLATtoGO.

WYKOŃCZENIE PROSTE JAK ZAKUPY ONLINE

Dzięki interaktywnej konfiguracji wykończenia wnętrz jesteś w stanie urządzić swoje mieszkanie za pomocą kilku kliknięć. System krok po kroku poprowadzi Cię przez najważniejsze decyzje i pozwoli kontrolować budżet.

WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE

Nie jesteś sam z najtrudniejszymi decyzjami. Zmiany lokatorskie skonsultujesz online z doświadczonym projektantem wnętrz.

BEZPIECZNA TRANSAKCJA ZAKUPU WNĘTRZA

Nie musisz martwić się formalnościami. Pełna specyfikacja zamówienia wnętrza jest generowana na podstawie Twojej konfiguracji. Umowę, która da Ci bezpieczeństwo podpisujesz z deweloperem, od którego kupujesz mieszkanie.

PANEL KLIENTA

Wszystkie informacje istotne po zakupie mieszkania zawsze pod ręką w panelu klienta. Szybka możliwość kontaktu, zgłoszenie ewentualnych usterek - proste jak nigdy dotąd.

Marka FLATtoGO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie flattogo.com należą do IDIT sp. z o.o., Wrocław, Podwale 62a KRS 0000923953 REGON 520078956

hello@flattogo.com