DROGA DO GOTOWEGO
MIESZKANIA

makiety 3D
wirtualny
spacer
mieszkania
w aranżacjach

POZNAJ INWESTYCJĘ
- POCZUJ SIĘ, JAK W DOMU

Zanim kupisz mieszkanie, przejdź się po okolicy. Spójrz z lotu ptaka na Twoje przyszłe miejsce do życia. Wejdź do środka i rozejrzyj się po częściach wspólnych. Wahasz się przed wyborem spośród kilku mieszkań? Wstąp do każdego z nich, żeby zobaczyć, jak możesz je urządzić. To ważny krok. Spędź tam chwilę, aby sprawdzić różne wersje wykończenia.

TWÓJ WYBÓR PROSTY,
JAK ZAKUPY ONLINE

Skonsultuj zmiany lokatorskie online. Wybierz i skonfiguruj wykończenie do Twojego mieszkania. Nie musisz wychodzić z domu, żeby poznać koszt realizacji. Na każdym kroku będziesz wiedzieć, ile kosztuje gotowe wnętrze. Dodaj wykończenie do swojego zamówienia mieszkania i po zakończeniu budowy udaj się prosto po klucze do urządzonego lokum. Pomiń wszystkie trudne kroki wykończenia stanu surowego. Ciesz się stanem relaksu w oczekiwaniu na wprowadzenie do nowego mieszkania.

interaktywny
konfigurator
wsparcie
konsultantów
inspirujące
aranżacje
panel klienta

CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ Z URZĄDZANIA

Mieszkanie odbierzesz, gdy wszystkie brudne prace zostaną już wykonane. Wstaw meble i zaaranżuj je tak jak lubisz! Poszukujesz inspiracji? Znajdziesz je w propozycjach architektów oraz podczas warsztatów wnętrzarskich FLATtoGO. W Twoim nowym mieszkaniu nic Cię nie zaskoczy. Ewentualne usterki zgłosisz online i zostaną bezpłatnie usunięte w ramach gwarancji.

Marka FLATtoGO i wszelkie prawa autorskie do materiału zaprezentowanego w serwisie flattogo.com należą do IDIT sp. z o.o., Wrocław, Podwale 62a KRS 0000923953 REGON 520078956

hello@flattogo.com